top of page
Vyhledat
  • Obrázek autoraInka

Pomáháme spolku Šance zvířatům

Minulý týden měl tým RAFABO tu čest a sešel se zástupci spolku Šance zvířatům. Tento spolek má jednoduše řečeno srdce na správném místě a snaží se všemi silami pomoci týraným či opuštěným zvířatům. Organizace funguje pomocí dočasných domácích depozit, kde je psům, kočkám, i jiným zvířatům poskytována domácí individuální péče. Tento dočasný domov poskytují členové organizace či nadšení dobrovolníci, kterým osud zvířat není lhostejný. Výhodou tohoto přístupu oproti klasickým útulkům je zmiňovaná individuální péče, absence stresujícího prostředí a návyk na chod domácnosti či socializace a hygienické návyky, které si mazlíčci snáze osvojí. Spolek Šance zvířatům se mimo této dočasné péče a následné možnosti adopce věnuje také kastračnímu programu koček, spolupracuje s orgány sociální péče, pořádá přednášky a veřejné akce za účelem osvěty o množírnách a týrání zvířat.


Jsme hrdí, že Vám můžeme oznámit, že ve spolupráci s firmou Anábytek Liberec spolek Šance zvířatům finančně podporujeme!


Chcete se také zapojit a pomoci zvířatům, která hledají láskyplný domov? Vaše podpora nemusí být pouze finanční, spolek ocení i materiální dary např. v podobě nevyužitých věcí po Vašem mazlíčkovi, jako jsou vodítka, pelíšky, hračky atd. Máte velký prostor u Vás doma a ještě větší srdce? Staňte se „dočaskářem“ a poskytněte zvířatům dočasný domov a péči. Veškeré informace o spolku Šance zvířatům a možnostech pomoci z Vaší strany naleznete na jejich webových stránkách www.sancezviratum.cz


A jak by řekli ve spolku Šance zvířatům: „Nekupuj, adoptuj!“Tým RAFABO

20 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Výcvik psa

Commenti


bottom of page