top of page
Vyhledat
  • Obrázek autoraInka

Focení s PemiKem

Minulý týden ve středu jsme strávili focením zbrusu nových fotografií našich zateplených psích bud RAFABO. Navzdory tomu, že sídlíme na severu Čech v srdci Liberce, se na nás usmálo štěstí a vyšel nám jeden z posledních dnů babího léta a slunečních paprsků. Tedy ideální počasí pro našeho fotografa Jiřího Zuzánka.


Středeční focení mělo speciálního hosta. O spolupráci jsme požádali známého influencera a facebookového leadera PemiKa! Málo kdo už ale ví, že je společně se svou přítelkyní Pájou majitelem fenky plemena Shiba-inu jménem Bonnie.

Plemeno Shiba-Inu
Naše psí modelka Bonnie

Naši hosté za námi razili dlouhou cestu až z dalekého Frýdku-Místku! Věříme, že návštěva stála za to a že si focení užili stejně jako my. Petr Macko, tak totiž zní jméno influencera PemiKa, je známý především díky webovému portálu TYČÍČO.cz. Na svém facebookovém profilu má téměř milion followerů! A tak není divu, že focení proběhlo převážně v zábavném duchu. Přesvědčte se sami.


Ani fenka Bonnie nezůstává pozadu, tedy spíše její panička Pája, která spravuje její instagramový profil @shiba_bonnie, kde už hrdě nasbírala 2 500 sledujících! Není se čemu divit, Bonnie je zkrátka úžasná a my jsme rádi, že jsme měli tu možnost ji i její páníčky přivítat u nás v Liberci.


Tým RAFABO

70 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Výcvik psa

Comments


bottom of page